Селище Нове

Нове – селище, центр сільської ради . Розташоване в 6 км від районного центру та в 2 км від найближчої залізничної станції Тащенак. Біля селища проходить автодорога міжнародного значення Харків - Сімферополь. В селищі 10 вулиць - Павлюченкова, Продольна, Молодіжна, Мічуріна, Дружби, Березова, Гагаріна, Польова, Миру, Мирна.

Читати далі >>


Село Данило-Іванівка

Село Данило-Іванівка розташоване на південний схід від міста Мелітополя на відстані 12 км, а від центру сільської ради / с.Нове/ - 6 км . В 12 км на захід від села проходить залізниця Харків-Сімферополь, котра має величезне значення для розвитку Мелітопольського району.

Читати далі >>


Селище Садове

Селище Садове входить до складу Новенської сільської ради. Розташоване на відстані 1 км від районного центру, в 8 км від центру сільської ради , в 10 км від найближчої залізничної станції Мелітополь. Біля селища проходить автотраса Рені – Одеса.

Читати далі >>


Селище Зелене

Селище Зелене входить до складу Новенської сільської ради. Розташоване за  8 км від районного центру, в 2 км від центру сільської ради ,за  12 км від найближчої залізничної станції Тащенак.

Читати далі >>


Село Тащенак

Село Тащенак входить до складу Новенської сільської ради. Розташоване в 22 км на південь від районного центру, в 16 км від центру сільської ради, в 18 км від найближчої залізничної станції Тащенак. Село межує з Якимівським районом, в 2-х кілометрах від села проходить траса міжнародного значення «Харків – Сімферополь».

Читати далі >>


Селище Фруктове

Селище Фруктове розташовано в південно - західному напрямку від районного центру м. Мелітополь. В селищі три вулиці вул.. Стара на якій розташовано 17 одноповерхових будинків на вул. Молодіжній 15 багатоповерхових будинків вул. ім. Мамаєва - нова забудова.

Читати далі >>


Село Долинське

Село Долинське розташовано на відстані 10 км у південно -західному напрямку від районного центру м. Мелітополя. Відстань до автошляху Новоазовськ -Херсон - 1 км. В населеному пункті працює Долинська ЗОШ-І-ІІ ст.  Фельдшерсько- акушерський пункт. Три продовольчих магазину. Молитвенний будинок.  Православна Українська церква Миколи Чудотворця.

Читати далі >>


Село  Кирпичне

Село Кирпичне розташовано на відстані 15 км південно -західному напрямку від районного центру м. Мелітополь., та  10 км від селища Нове. Відстань до автошляху Харків -Сімферополь - 1.5 км. Відстань до Придніпровської залізниці 0,15 км. 

Читати далі >>


Село Ромашки

Село Ромашки (Драмштадт) розташовано на відстані 16км в південно - західному напрямку від центру громади с-ща Нове . Село Драмштадт основано у 1938 році безземельними німецькими колоністами.

Читати далі >>


Гід державних послуг. Банер

Корисні посилання