Село Кирпичне розташовано на відстані 15 км південно -західному напрямку від районного центру м. Мелітополь., та  10 км від селища Нове. Відстань до автошляху Харків -Сімферополь - 1.5 км. Відстань до Придніпровської залізниці 0,15 км.

Село Кирпичне ( Гутерталь) створено з правого боку почтового тракту

з Мелітополя в Феодосію в 3-му стані Мелітопольського уїзду таврійської губернії у 1843 році німецькими колоністами.

За довідками 1864 року Гутерталь ( Бородатий). Колонія німців, у відомстві опікунського комітету.

В селі працювало сільське училище, два цегляних  завода.

04.10.1941 року село Гутерталь було окуповано німецько- фашистськими загарбниками.
24.10.1943 року звільнено від фашизму.

У братський могилі поховано 177 радянських воїна.

Указом Президії Верховної Ради УРСР від 21.05.1945р. село Гутерталь Йогансруйської сільської ради Мелітопольського району було перейменовано на село Кирпичне, яке увійшло у склад Переможненської сільської ради.

Рішення Запорізького облвиконкому №156 від 7 березня 1959 р. село Кирпичне Переможненської сільської ради переведено у склад Данило-Іванівської сільської ради.

Рішення Запорізького облвиконкому №345 від 13.08.1964 року село Кирпичне Данило -Іванівської сільської ради переведено у склад Новенської сільської ради.

Рішенням Запорізького облвиконкому №80 від 3.03.1987 року село Кирпичне Новенської сільської ради перераховано до складу Фруктовської сільської ради.

Селяни займаються сільським господарством, вирощують велику рогату худобу, свиней та птицю.

Займаються садівництвом і вирощуванням троянд