Село Долинське розташовано на відстані 10 км у південно -західному напрямку від районного центру м. Мелітополя. Відстань до автошляху Новоазовськ -Херсон - 1 км. В населеному пункті працює Долинська ЗОШ-І-ІІ ст.  Фельдшерсько- акушерський пункт. Три продовольчих магазину. Молитвенний будинок.  Православна Українська церква Миколи Чудотворця.

Село Долинське (Іоганесруе) засноване по правий бік поштового тракту  з м. .Мелітополя в м. Феодосію в третьому стані Мелітопольського уїзду Таврійської губернії у 1852 році. За довідками 1 року Іоганесруе ( Новий Гуттерталь), колонія менонітів в відомстві попечительського комітету. В селі були : Менонітівський молитвеник будинок,сільське училище , цегляний завод.

Указом Президії Верховної Ради УРСР від 21.05.1945 року село Іоганесруе Переможненської сільської ради перейменовано на хутор Долинський.  Рішенням Запорізького облвиконкому №156 від 07.03.1959 р. хутор Долинський Переможенської сільської ради зараховано до складу Данило-Іванівської сільської ради.

Рішенням Запорізького облвиконкому №345 від 13.08.1964 року село Долинське Данило-Іванівської сільської ради зараховано до Новенської сільської ради. Рішенням Запорізького облвиконкому №80 від 03.03.1987 року село Долинське Новенської сільської ради зачислено у склад Фруктівської сільської ради.

Населення займається сільським господарством . Вирощують худобу , зернові культури , насіння соняшнику, бахчу та овочі.

Братська могила з меморіалом в якій поховано 177 радянських воїна.

На території села Долинське працює сільськогосподарське підприємство ТОВ «Магістраль-Сервіс».