Новенська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

07 Липня, 2020 р., 13:35
В четвер, 09.07.2020 року,  о 10.00 годині в приміщенні Новенського сільського клубу відбудеться засідання чергової чесії 
07 Липня, 2020 р., 13:20
Нещодавно закінчився проект "Підвищення громадської та особистої безпеки серед молоді в Бердянському та Мелітопольському районах Запорізької області" в якому завдяки ЗОБФ ''Посмішка дитини'' приймали участь молодь та вчителі Новенської ОТГ. В результаті плідної роботи було створено ініціативну групу, яка складається з дівчат, хлопців, педагогів, соціальних працівників, представниць сільської ради. Результатом роботи цієї групи стала розробка основних рекомендацій щодо боротьби з гендерної зумовленим насильством, запобігання та протидії такому насиллю, також було озвучено низку інших рекомендацій щодо загального покращення громадської, освітньої та інфраструктури розвитку, необхідності створення платформи для молоді, де б вона мала змогу збиратися та вирішувати важливі питання. Завдяки активній праці всі учасники отримали від ЗОБФ ''Посмішка дитини'' пам'ятні подарунки,а школи- канцелярські набори та флешки. Впевнені, що все, над чим працювали і що обговорювали з планів перетвориться на реальність!
01 Липня, 2020 р., 09:28
До уваги! За даними Запорізького обласного центру з гідрометеорології вдень 01 липня на території Запорізької області очікуються грози, місцями град, шквали15-20 м/с. Рівень небезпеки –I-жовтий.
25 Червня, 2020 р., 16:40
24.06. 2020 року в приміщенні Новенської  сільської бібліотеки відбулася зустріч з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі з представниками ГО «Взаємодія» в рамках реалізації проекту «Створення системи швидкого реагування та надання ефективної комплексної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі на рівні ОТГ Запорізької області». Спеціалістам ОТГ, представникам закладів освіти та медицини, дільничним офіцерам Мелітопольського відділу поліції  ГУНП  в Запорізькій області були надані методичні рекомендації щодо  комплексного виявлення, документування та реагування на факти домашнього насильства, представлено інструменти вирішення конфліктних ситуацій, подаровано методичну літературу та запропоновано подальший супровід ОТГ в реалізації даної програми.
23 Червня, 2020 р., 14:14
Сьогодні Новенська ОТГ в рамках проекту "Підтримка об'єднаних територіальних громад в боротьбі з пандемією КОВІД 19" за фінансової підтримки програми " U-LEAD з Європою" отримала від Карітас України благодійну допомогу у вигляді багаторазових масок для працівників рад та гумових рукавичок.Дуже вдячні за турботу та підтримку!
23 Червня, 2020 р., 14:13
      Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі
22 Червня, 2020 р., 09:48
19 Червня, 2020 р., 10:15
Напередодні Свята медичного працівника голова Новенської ОТГ Валентин Бутенко завітав з привітаннями до місцевих "янголів" в білих халатах. Бажаючи, насамперед, величезного здоров'я, витримки та наснаги, родинного затишку та божої благодаті, передав медичним працівникам солодкі подарунки та допомогу, яку отримала ОТГ від благодійного фонду "Карітас".

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора