Новенська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

Дата: від до Скинути
12 Листопада, 2020 р., 07:51
Продовжуючи впорядкування території Новенської сільської ради, селище Нове отримало нового сучасного простору для занять спортом та відпочинку. Хоча роботи зі встановлення обладнання ще тривають, від маленьких відвідувачів вже не має відбою. В планах створення таких просторів в усіх населених пунктах нашої ОТГ.
05 Листопада, 2020 р., 13:13
Продовжується благоустрій населених пунктів Новенської ОТГ. Так в селищі Нове було висаджено алею дубів вздовж провулка між вулицями Мічуріна та Дружби. Сподіваємося, що вже наступної весни, гарно перезимувавши, могутні велетні будуть радувати населення своєю пишною кроною, рятувати від пекучого сонця та робити наше повітря чистішим.
04 Листопада, 2020 р., 13:55
Документи на перереєстрацію квартирного обліку
30 Жовтня, 2020 р., 09:36
Від щирого серця хочемо  привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!
29 Жовтня, 2020 р., 14:58
Сьогодні відбулася онлайн-зустріч  на платформі  ZOOM представників робочі групи  з громадської безпеки та соціальної згуртованості Новенської ОТГ з фахівцем   мобілізації громад компоненту Громадська безпека і соціальна згуртованість ПРООН Олексієм  Юрійовичем Скворцовим. Обговорювали реалізовані міні-ініціативи в 2020 році, плани на 2021 рік, створення громадських організацій з існуючих ініціативних груп та завершення роботи над таким довгоочікуваним документом для Новенської ОТГ як Профіль громади. Учасники ділилися своїми враженнями від участі в ініціативах ПРООН, висловлювали сподівання на подальшу співпрацю та розвиток усієї території Новенської ОТГ та пообіцяли, що до кінця 2020 року створять свою громадську організацію.
16 Жовтня, 2020 р., 12:37
Чудовий подарунок від команди UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у вигляді куточка громадської активності, отримала Новенська сільська бібліотека .Сучасний, зручний та мобільний, оснащений новою технікою у вигляді ноутбука, проектора , екрана та фліпчарта, він дозволить розвивати в громаді громадську активність, брати участь в онлайн навчанні, проводити навчальні тренінги та семінари для громади та транслювати інформацію на великому екрані.
16 Жовтня, 2020 р., 07:50
Шановні мешканці села Піщанське та селища Садове! 22.10.2020 року з 9.30 години до 16.30 години буде здійснено планове відключення електроенергії в зв'язку з ремонтними роботами.
16 Жовтня, 2020 р., 07:32
Розпочато роботу з капітального ремонту покрівлі будинку #5 в селищі Фруктове Мелітопольського району Запорізької області
16 Жовтня, 2020 р., 07:31
Майже завершено ямковий та суцільно- полотняний ремонт дорожнього покриття в селі Ромашки Мелітопольського району Запорізької області. Влітку того року було зроблено ремонт дороги при в'їзді до села, а цього року відремонтовано й саму центральну дорогу в селі Ромашки, яку не ремонтували більше як 30 років. Тож і ромашчани дочекалися нової дороги!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора