Профілювання громади розпочато!

Новенська ОТГ починає роботу з розробки ПРОФІЛЮ ГРОМАДИ- документу, який буде створено за участі громади та який відображатиме  погляд  громадян  на спільноту  зсередини. В нашій громаді, нажаль, недостатньо розвинена культура громадської участі, розподілу відповідальності та спільного прийняття рішень. Водночас поступово громада стає ключовим гравцем, що визначає пріоритети діяльності, спрямованої на створення безпечного середовища на своїй території. Процес децентралізації має сенс лише за умови, що громада готова взяти на себе відповідальність за подальші дії і має можливість це зробити.  Профілювання громади складний та головне командний  процес, тому  дуже просимо долучитися  всіх  громадян до створення цього документу.