Місцевий прапор України

Україна починається з тебе. З твого подвір’я. Твоєї вулиці. Твого села. Якщо ти хочеш жити в гарному місці, якщо ти хочеш дихати свіжим повітрям, відпочивати з дітьми у гарному  парку – починай діяти! Під таким гаслом мешканці села Данило-Іванівка продовжують роботи з благоустрою свого рідного населеного пункту. Так в нещодавно створеному парку завдяки місцевим активістам з’явилася алея з висаджених ірисів жовтого та блакитного  кольору, які будуть символізувати прапор України та й просто радувати око місцевих мешканців та гостей. Тож для покращення життя в своїй громаді іноді потрібно просто мати бажання щось змінити, не боятися відповідальності, нічого не від кого не чекати, а проявляти ініціативу та діяти. Окрему подяку висловлюємо депутатці Денисенко Ользі Андріївні за проявлену ініціативу та  втілення її в життя. Так тримати!