Пенсійний Фонд інформує!

До уваги відвідувачів Мелітопольського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

В зв`язку з продовженням карантину до 22 червня 2020 року, а також на виконання наказу Головного управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області від 13 березня 2020 року №111 « Про заходи щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19», для уникнення черги та безпеку відвідувачів Мелітопольський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) з 1 червня 2020 року розпочинає прийом громадян за попередньою записю:

-   за телефоном  (0619) 42-58-23

Крім того, Ви можете отримати всі необхідні Вам послуги, які надає Пенсійний  фонд  України, зручно та вчасно, онлайн,  зареєструвавшись на WEB - порталі фонду!

Будьте соціально відповідальними, бережіть себе та своїх рідних.