Зустріч з ГО "Взаємодія"

24.06. 2020 року в приміщенні Новенської  сільської бібліотеки відбулася зустріч з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі з представниками ГО «Взаємодія» в рамках реалізації проекту «Створення системи швидкого реагування та надання ефективної комплексної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі на рівні ОТГ Запорізької області». Спеціалістам ОТГ, представникам закладів освіти та медицини, дільничним офіцерам Мелітопольського відділу поліції  ГУНП  в Запорізькій області були надані методичні рекомендації щодо  комплексного виявлення, документування та реагування на факти домашнього насильства, представлено інструменти вирішення конфліктних ситуацій, подаровано методичну літературу та запропоновано подальший супровід ОТГ в реалізації даної програми.