Реалізація проекту спільно з ЗОБФ "Посмішка дитини"

Нещодавно закінчився проект "Підвищення громадської та особистої безпеки серед молоді в Бердянському та Мелітопольському районах Запорізької області" в якому завдяки ЗОБФ ''Посмішка дитини'' приймали участь молодь та вчителі Новенської ОТГ. В результаті плідної роботи було створено ініціативну групу, яка складається з дівчат, хлопців, педагогів, соціальних працівників, представниць сільської ради. Результатом роботи цієї групи стала розробка основних рекомендацій щодо боротьби з гендерної зумовленим насильством, запобігання та протидії такому насиллю, також було озвучено низку інших рекомендацій щодо загального покращення громадської, освітньої та інфраструктури розвитку, необхідності створення платформи для молоді, де б вона мала змогу збиратися та вирішувати важливі питання. Завдяки активній праці всі учасники отримали від ЗОБФ ''Посмішка дитини'' пам'ятні подарунки,а школи- канцелярські набори та флешки. Впевнені, що все, над чим працювали і що обговорювали з планів перетвориться на реальність!