Засідання робочої групи з ГБСЗ

Сьогодні відбулася онлайн-зустріч  на платформі  ZOOM представників робочі групи  з громадської безпеки та соціальної згуртованості Новенської ОТГ з фахівцем   мобілізації громад компоненту Громадська безпека і соціальна згуртованість ПРООН Олексієм  Юрійовичем Скворцовим. Обговорювали реалізовані міні-ініціативи в 2020 році, плани на 2021 рік, створення громадських організацій з існуючих ініціативних груп та завершення роботи над таким довгоочікуваним документом для Новенської ОТГ як Профіль громади. Учасники ділилися своїми враженнями від участі в ініціативах ПРООН, висловлювали сподівання на подальшу співпрацю та розвиток усієї території Новенської ОТГ та пообіцяли, що до кінця 2020 року створять свою громадську організацію.