Увага! Оголошується конкурс!

Новенська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних   посад особи  місцевого самоврядування:

Начальник фінансового відділу Новенської сільської ради  (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:

Громадянство України,   повна вища освіта  відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста,     магістра;

- стаж роботи за фахом на керівних посадах  у державній службі чи службі  в органах місцевого самоврядування , підприємствах, установ та організацій  незалежно  від форми власності  не   менше 2  років;

- досконале знання комп’ютера і володіння ним;

знання Конституції України, Законів України та інших нормативно правових актів, необхідних для виконання посадових обов’язків.

Додаткові вимоги:   досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах (АІС – місцеві бюджети, СRYSTAL, М.E.D.О.C., в системі ПРОЗОРО, Е-data.

Головний бухгалтер фінансового відділу Новенської сільської ради  (1 штатна  одиниця)
Кваліфікаційні вимоги:

Громадянство України,   повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста,     магістра;

- досконале знання комп’ютера і володіння ним;

Додаткові вимоги:   досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах (АІС – місцеві бюджети, СRYSTAL , М.E.D.О.C., в системі ПРОЗОРО, Е-data.

Начальник  відділу  освіти та культури Новенської сільської ради                    (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:

Громадянство України,   повна вища освіта  відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста,     магістра;

- досконале знання комп’ютера і володіння ним;

Головний  спеціаліст відділу  освіти та культури Новенської сільської ради  (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:    вища   освіта  відповідного

професійного  спрямування   за   освітньо-кваліфікаційним   рівнем не нижче ступеня бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

- досконале знання комп’ютера і володіння ним;

Державний реєстратор Новенської сільської ради  (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:

Громадянство України,   повна вища освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста,  магістра за спеціальністю правознавство;

- стаж роботи  у державній службі чи службі  в органах місцевого самоврядування , підприємствах, установ та організацій  незалежно  від форми власності  не   менше 1  року;

- досконале знання комп’ютера і володіння ним;

Додаткові вимоги:   наявність сертифікату про підтвердження професійної  компетентності у відповідній  сфері державної реєстрації ( отриманий в установленому законодавством порядку)

Документи від претендентів:

• заява на участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за попередній рік, за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції»,
  •  копія паспорту громадянина України (1,2,11 сторінки);
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних),
  • довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення  за адресою: Запорізька область Мелітопольський район  с-ще Нове вул..Продольна, 1.

Телефон для довідок - 440772