Пенсійний Фонд інформує

До уваги відвідувачів

відділу обслуговування громадян №14 (сервісний центр)

Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

В зв`язку з веденням локдауну в Україні згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 року, а також на виконання наказу Головного управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області від 13 березня 2020 року №111 «Про заходи щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19», для уникнення черги та безпеку відвідувачів відділ обслуговування громадян №14 (сервісний центр) з 08 січня 2021 року розпочинає прийом громадян за попередньою записю:

-   за телефоном  (0619) 42-58-23

Крім того, Ви можете отримати всі необхідні Вам послуги, які надає Пенсійний  фонд  України, зручно та вчасно, онлайн (WEB – портал ПФУ):

• за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП) – призначення, перерахунок пенсії та інше

• за допомогою GOV ID – ОК-5, ОК-7, додаток 9 та інші довідки

Будьте соціально відповідальними, бережіть себе та своїх рідних.

Дякуємо за розуміння!