8 Березня -це не про квіти

11 березня в молодіжному ХАБі селища Нове відбувся онлайн захід, присвячений акції " 8 березня - це не про квіти, а про права жінок". Сама акція відбулася напередодні свята, а саме 6 березня у форматі телемосту між 10 громадами- Бердянською, Мелітопольською, Приморською, Кирилівською, Приазовською, Осипенківською, Якимівською, Андріївською, Мангушською та Новенською. Нажаль, через технічні причини, наша громада не змогла підтримати формат телемосту, лише мали змогу бути присутніми через платформу Zoom, та акція вийшла така надихаюча, пізнавальна та корисна, що було вирішено провести її для наших жінок офлайн. Цей захід організувала ГО "Жінка майбутнього" м. Бердянськ в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру, яка всіляко підтримує жінок у боротьбі за рівність прав у сучасному суспільстві. Тож і на заході ми спілкувалися про права, які має жінка, про підтримку жінок у кризових ситуаціях, згадали історію походження свята 8 березня і кому воно було присвячене. Загалом жінки мали змогу поспілкуватися, провести час з користю, дізнатися багато нового та просто трохи відпочити та відволіктися від буденності , отримавши при цьому окрім задоволення ще й корисні подарунки.