Важлива інформація

  • 1487

До відома споживачів КП «Облводоканал» ЗОР!

 

 

КП «Облводоканал» ЗОР повідомляє:

 

Споживачам, які мешкають у приватному секторі та мають прилади обліку, встановлені не у точці приєднання до мереж централізованого водопостачання, необхідно до 01.05.2021 року звернутися до представників структурних підрозділів КП «Облводоканал» ЗОР для уточнення місця облаштування вузлу комерційного обліку. Усі заходи щодо зміни місця встановлення приладу обліку обов’язково мають бути узгоджені з представниками КП «Облводоканал» ЗОР.

У випадку відсутності у споживачів технічних умов, проекту на підключення водопровідного вводу, підтверджуючих узгодження виконавцем послуги з водопостачання місця встановлення приладу обліку, при відмові споживача виконувати припис КП «Облводоканал» щодо облаштування вузлу комерційного обліку у точці балансової належності (точці приєднання мереж), прилади обліку, встановлені раніше без дотримання вимог законодавства та нормативних документів, будуть зняті з абонентського обліку по закінченню строку державної повірки. 

Просимо споживачів виконувати обов’язки, визначені Законом України «Про житлово–комунальні послуги» та своєчасно  надавати допуск працівникам КП «Облводоканал» ЗОР для проведення обстеження технічного стану водопровідних мереж, розташованих на території домогосподарства, та визначення розміру поливної площі.  

Нарахування за послуги з водопостачання споживачам, які не виконали вимоги КП «Облводоканал» ЗОР стосовно виносу приладу обліку в точку приєднання на межу розподілу балансової належності, починаючи з 01.05.2021р., будуть здійснені згідно Рішення Запорізької обласної ради від 11.06.2020р. №21 «Про вжиття заходів із проведення суцільного обліку обсягів питної води, яка подається комунальним підприємством «Облводоканал» ЗОР жителям області», а саме: витрати питної води на господарські потреби (у тому числі полиття присадибних ділянок у поливний період) розраховуватимуться виконавцем згідно з нормативами питного водоспоживання. Такий розрахунок буде запроваджуватися до дати опломбування представником КП «Облводоканал» ЗОР вузла комерційного обліку, обладнаного згідно з вимогами виконавця.

Фото без опису

 

Корисні посилання