Нарада педагогів

26 березня 2021 року відділом освіти та культури проведено інструктивну нараду з керівниками та заступниками керівників з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Новенської сільської ради. Під час наради обговорені нагальні питання організації освітнього процесу в закладах освіти, інклюзивного навчання, формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти, особливості проведення масових заходів з учнівською молоддю, стан забезпечення підручниками, підвищення кваліфікації педагогічних працівників. У ході діалогу підкреслено, що інформаційна відкритість і прозорість закладів освіти дозволяє організувати ефективну комунікацію та дієву співпрацю між учасниками освітнього процесу. Актуальним є організація діяльності професійних спільнот освітян у громаді та здійснення методичної підтримки відповідно до освітніх запитів педагогів. Особливу увагу було приділено питанню розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та інституційному аудиту, як одному з її зовнішніх стимулів.