Підписання меморандуму про співпрацю!

Під час заходу викладачі кафедри ознайомили представників сільської ради з унікальними можливостями Психологічного центру, Лабораторії психофізіологічних досліджень, Лабораторії здоров’я, сучасною науковою продукцією та інноваційними 14 травня 2021 року відбулося урочисте підписання договору про надання платних послуг психологічного характеру між Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького (кафедра психології) і Новенської сільської  ради. Договір підписали ректор університету Анатолій Солоненко і голова Новенської сільської ради Валентин Бутенко.

Під час заходу викладачі кафедри ознайомили представників сільської ради з унікальними можливостями Психологічного центру, Лабораторії психофізіологічних досліджень, Лабораторії здоров’я, сучасною науковою продукцією та інноваційними авторськими розробками, які будуть використання при наданні відповідних послуг.

Наприкінці заходу були обговорені подальші плани щодо співпраці та взаємодії.