Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості інформує

До уваги учнівської молоді, батьків, педагогів! Відновлено роботу профорієнтаційної онлайн-платформи для проходження тестування «Моя професія: консультативна мережа».

Школярі віком від 14 років, які бажають визначитися із вибором майбутнього професійного напрямку, провести оцінку власних здібностей можуть безкоштовно пройти комплексне тестування без відвідування центру зайнятості.

Для участі у тестуванні необхідно зв’язатися з консультантом Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості за номером телефону (0619) 44 05 14 або написати на електронну пошту mgcz@i.ua з поміткою «Хочу на тестування». Профорієнтатор з вами зв’яжеться і надасть персональний код доступу для проходженні тестів після реєстрації.

За результатами діагностики буде сформовано брошуру, а консультацію-роз’яснення надасть фахівець-психолог центру зайнятості за попередньою домовленістю

Визначайте свою професійну направленість, усвідомлено обирайте майбутню професію, ставайте успішними та конкурентоспроможними!