УВАГА! КОНКУРС!

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Новенська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Новенської сільської ради:

• директора Долинської гімназії Новенської сільської ради;
  • директора Фруктівського ліцею Новенської сільської ради;
  • Данило-Іванівської гімназії Новенської сільської ради.

Долинська гімназія Новенської сільської ради розташована за адресою: вул. Широка, 74, с. Долинське, Мелітопольський район, 72381.

Умови оплати праці:

директор Долинської гімназії Новенської сільської ради: тарифний розряд 15; оклад 7577,90 грн.; _____% посадового окладу за вислугу років, 15% посадового окладу надбавка з метою підвищення престижності праці педагогічних працівників, ____ % посадового окладу за звання (за наявності); _____ % надбавка до посадового окладу за науковий ступінь кандидата педагогічних наук (за наявності).

Фруктівський ліцей Новенської сільської ради розташований за адресою: вул. Молодіжна,18, с. Фруктове, Мелітопольський район, 72383

Умови оплати праці:

директор Фруктівського ліцею Новенської сільської ради: тарифний розряд 15; оклад 7577,90 грн.; _____% посадового окладу за вислугу років, 15% посадового окладу надбавка з метою підвищення престижності праці педагогічних працівників, ____ % посадового окладу за звання (за наявності); _____ % надбавка до посадового окладу за науковий ступінь кандидата педагогічних наук (за наявності).

Данило-Іванівська гімназія Новенської сільської ради розташована за адресою: вул. Шкільна, 21 а,  с. Данило-Іванівка, Мелітопольський район, 72384.

Умови оплати праці:

директор Данило-Іванівської гімназії Новенської сільської ради: тарифний розряд 15; оклад 7577,90 грн.; _____% посадового окладу за вислугу років, 15% посадового окладу надбавка з метою підвищення престижності праці педагогічних працівників, ____ % посадового окладу за звання (за наявності); _____ % надбавка до посадового окладу за науковий ступінь кандидата педагогічних наук (за наявності).

Вимоги:

1. Громадянство України.
  2. Освіта – вища педагогічна, не нижче ступеня магістра.
  3. Стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 3 років
  4. Вільне володіння державною мовою.
  5. Організаторські здібності.
  6. Стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків

Перелік необхідних документів:

1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою (додаток 1)
  2. Автобіографія або резюме (за вибором учасників конкурсу).
  3. Копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.
  4. 2 фотокартки 6х4.
  5. Копія (копії) документа (документів) про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста ).
  6. Копія трудової книжки та інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше 3 років на момент подачі заяви.
  7. Довідка МВС про відсутність судимості.
  8. Медичні довідки про стан здоров’я щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ України.
  9. Згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (додаток 2).
  10.  Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою (додаток 3).
  11.  Мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  12.  Перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти в друкованій формі, який відображає бачення кандидатом Стратегії розвитку закладу освіти.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості.

Документи приймаються з 11.06.2021 до 16.00 години 12.07.2021.

Документи про участь у конкурсі подаються особисто або надсилаються поштою заступнику голови конкурсної комісії у визначений термін. Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Документи приймаються за адресою: вул. Продольна, 1, с-ще Нове, Мелітопольський район, 72380.

Телефон для довідок:(0619) 44 07 72

Додаток 1-https://rada.info/upload/users_files/20523800/475243b956070e4f1a597cabb903c6b2.docx

Додаток 2-https://rada.info/upload/users_files/20523800/b963b0bede91801ce0af7ef22cada7cc.docx

Додаток 3-https://rada.info/upload/users_files/20523800/b63ffa05e1b54ce9183d5eefe54c2517.docx