Заохочення за гарне навчання!

З метою заохочення обдарованої молоді Новенської громади — переможців обласних конкурсів та змагань 09 червня 2021 року відділом освіти та культури Новенської сільської ради за підтримки сільського голови Валентина Бутенка була організована поїздка 36 учнів закладів освіти до кінотеатру «Перемога» у м. Мелітополь.

Учні отримали яскраві враження від перегляду анімаційного фільму та зарядилися позитивними емоціями від дружнього спілкування. Висловлюємо щиру вдячність за надання фінансової допомоги для організації заходу директору ПрАТ «Весна» Аблямітову Алету Ескандеровичу та депутату районної ради, директору ПП «Долинське С» Семенюку Валерію Леонідовичу. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток дитячої обдарованості, підтримку юних талантів Новенської громади. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.