Педагоги закладів освіти Новенської сільської ради удосконалюють інклюзивну практику

У рамках Договору про надання послуг кафедрою психології Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького закладам освіти Новенської сільської ради 8 червня 2021 року у Новенській ЗШ І ступеня відбувся науково-практичний семінар «Інноваційні технології в інклюзивній практиці діяльності вчителя закладу загальної середньої освіти». Учасниками заходу стали педагогічні працівники Данило-Іванівської, Мордвинівської, Фруктовської ЗШ І-ІІІ ст., Новенської ЗШ І ст. та ЗДО «Теремок» Новенської сільської ради.

Співробітники кафедри психології старший викладач Ганна Варіна та доцент Олеся Прокоф’єва висвітлили актуальні питання щодо інноваційних методів роботи з дітьми з різними нозологіями та особливостей роботи з батьками, які виховують дітей з особливими освітніми потребами. Семінар відбувся  в атмосфері  педагогічної єдності, розуміння та відкритості. Педагоги мали можливість поспілкуватися, обмінятися думками, почути відповіді на питання, що хвилюють.Висловлюємо вдячність кафедрі психології МДПУ імені Богдана Хмельницького за високий рівень організації заходу, який став гарним початком для подальшого плідного співробітництва.