Увага! Увага! Увага!

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні  жителі Новенської  територіальної громади!

Протягом  червня-вересня  2021  року в Новенській  громаді оголошується місячник боротьби  з  карантинними  рослинами (амброзією полиннолистою).

Як ми знаємо, амброзія  полинолиста  — це один із найнебезпечніших  в  Україні  карантинних  бур’янів-алергенів. Саме, друга половина літа і початок осені – пора цвітіння амброзії полинолистої, пилок якої – найсильніший алерген для людей різного віку.

Боротьбу з амброзією варто розпочинати задовго до цвітіння. Не можна стояти осторонь. Боротьба з амброзією – справа кожного. Давайте всі разом знищувати амброзію! Адже виривання, скошування, виполювання амброзії збереже і фізичне здоров’я людей, і чистоту довкілля.

Тому закликаємо  населення, керівників підприємств, установ, організацій та закладів усіх форм власності провести роботи по знищенню карантинних рослин, бур’янів, здійснити покоси трави в межах закріплених та на прилеглих територіях.