Період жниви!

Шановні громадяни! У розпал жнивної кампанії в Новеській сільській раді, наголошуємо: жнива- для хліборобів  не лише найнапруженіша пора, а й  найбільш пожежонебезпечний період. Загрозливу  обстановку  створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які не рідко знаходяться у несправному стані, людська недбалість та безвідповідальність. Нагадуємо, що у період збирання врожаю категорично забороняється:

– палити біля хлібних масивів;
– розкладати багаття на полях та поблизу них;
– спалювати стерню, післяжнивні залишки;
– полювати неподалік ланів;
– допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 м від хлібних масивів;
– дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь;
– зернозбиральна техніка має виходити в поле справною та повинна бути обладнаною первинними засобами пожежогасіння. Зокрема, вогнегасниками, лопатами та мітлами-хлопушками;

– обов’язкова наявність іскрогасників на тракторах.

Будьте пильними, уважними та відповідальними!