Освітянська серпнева конференція педагогічних працівників  «Успішна дитина – успішна громада»  відбулася у селищі Нове

30 серпня 2021 року відбулась серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Новенської сільської ради. Під час заходу були розглянуті результати роботи галузі «Освіта» Новенської сільської ради у 2020/2021 навчальному році, про які доповіла Людмила Шляхтіна, начальник відділу освіти та культури. Здобутки, виклики та перспективи розвитку на шляху реалізації Концепції Нової української школи висвітлила Ольга Захарова, вчитель початкових класів Мордвинівської гімназії. Про особливості створення безпечного і здорового освітнього середовища у закладі освіти розповіла Людмила Кучерява, заступник директора з виховної роботи Фруктівського ліцею. Досвідом організації дистанційного навчання в Мордвинівській ЗШ І-ІІІ ступенів поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Жейнова. Директор ЗДО «Черешенька» Валентина Шопова охарактеризувала перші кроки колективу на шляху формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі дошкільної освіти. Під час заходу були визначені пріоритети розвитку освіти громади з урахуванням децентралізації та концепції НУШ, відзначені досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, загострено увагу на проблемах, що стоять сьогодні перед освітянами, та шляхах їх вирішення. Людмила Шляхтіна висловила щиру подяку колективам закладів освіти за сумлінну працю на благо громади та належну підготовку до нового навчального року.