Про допущення претендентів до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Фруктівського ліцею Новенської сільської ради

03.09.2021 відулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Фруктівського ліцею Новенської сільської ради. Комісія прийняла рішення:

1. У зв’язку з відсутністю заяв про участь у конкурсі визнати таким, що не відбувся, конкурс на заміщення вакантної посади директора Фруктівського ліцею Новенської сільської ради.

2. Провести повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора Фруктівського ліцею Новенської сільської ради відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новенської сільської ради, затвердженого рішенням Новенської сільської ради від 29.04.2021 № 11 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новенської сільської ради».

Протокол комісії-