Фізкультхвилинка

Сьогодні на локації " Активні парки" Новенської сільської ради відбувся чудовий захід- спортивна розминка, присвячена всеукраїнському Дню фізичної культури та спорту. На заході були присутні голова Новенської сільської ради- Валентин Бутенко, голова МРДА Ігор Судаков, заслужений майстер спорту СРСР з кікбоксингу Юрій Соловйов та майстер спорту України з кікбоксингу Ігор Панайотов, а проводив фізкультхвилинку координатор програми " Активні парки локації здорової України" тренер з кікбоксингу, Євгеній Прядко. Гучно, весело, невимушено, а головне результативно минула фізкультхвилинка, лишивши по собі купу позитивних вражень і яскравих фото. Долучайтесь до спорту, бо це завжди корисно та цікаво !