Військові навчання
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!
У зв’язку з проведенням протягом вересня-жовтня 2021 року на території Запорізької області в рамках підготовки підрозділів морської піхоти Збройних Сил України та за участі підрозділів іноземних держав командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021 року» планується переміщення великої кількості військової техніки та особового складу.
Звертаємось до вас з проханням не блокувати військову техніку, не розповсюджувати фото- та відеоматеріали техніки і режимних військових об’єктів.
Крім того, в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі прольоти безпілотних літальних апаратів будуть припинені. Особи, які здійснюватимуть запуск або керування цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.