В селі Ромашки буде вода!

В селі Ромашки майже завершено ремонт водопостачальної мережі, проблеми з якою з'явилися у місцевих мешканців ще у травні 2021 року.  Стара свердловина  була настільки зношеною, що невитримавши навантаження   після весняних злив та паводків, зіткнувшись з підземними пливунами, повністю припинила свою роботу, лишивши без водопостачання все село. Протягом чотирьох останніх місяців майже 150 чоловік, які живуть у Ромашках, використовували лише воду, яку їм безоплатно надавала Новенська сільська рада, організувавши підвоз води у діжках. Наразі капітальний ремонт свердловини  та  частини старого водогону загальною вартістю майже 500 тисяч гривень,  майже завершено,  то ж  незабаром ромашківчани вже будуть з водою!