До відома!

В яких Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості можливо пройти навчання?

Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним - скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)  – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

В Україні функціонують 11 ЦПТО ДСЗ, які приймають слухачів з усіх регіонів:

Дніпропетровський ЦПТО

Донецький ЦПТО

Івано-Франківський ЦПТО

Луганський ЦПТО

Львівський ЦПТО

Одеський ЦПТО

Полтавський ЦПТО

Рівненський ЦПТО

Сумський ЦПТО

Харківський ЦПТО

Херсонський ЦПТО

Уважно ознайомтеся з пропозиціями центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зробіть правильний вибір та станьте успішними!

За додатковою інформацією можна звертатися до відділу активної підтримки безробітних Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості за номером телефону (0619) 44 05 13.