Система відеонагдяду на майданчику в С. Данило-Іванівка

Сучасна система відеоспостереження з'явилася на дитячому майданчику в селі Данило-Іванівка Новенської ТГ. Чотири відеокамери встановлено таким чином, що не лише майданчик, а й прилегла територія та новостворений парк знаходяться під цілодобовим наглядом, а якість відтворення зображення дозволяє розгледіти все, до найменших дрібниць, тож дуже сподіваємося, що завдяки використанню новітніх технологій на майданчику значно зменшаться прояви вандалізму, а порушників відразу буде знайдено та покарано. Захід реалізовано в рамках реалізації проекту " Підтримка діяльності Мережіробочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості громад Запорізької області в умовах змін " в межах реалізації ПРООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС.

и ещё 2

Охват (люди)