УВАГА! не  допустимо поширення   АФРИКАНСЬКОЇ  ЧУМИ СВИНЕЙ на території нашого  району

ОБЕРЕЖНО:

Занести збудник африканської  чуми свиней у ваше господарство можно з хворими тваринами, кормами для тварин, ручним багажем людей, які прибули з інфікованих територій, продуктами харчування.

пам’ятайте!

лікування  та  профілактики африканської  чуми свиней не існує. збудником захворювання є вірус, стійкий до високої температури і може місцями зберігатися у тушах свиней, у свіжому, замороженому, копченому м’ясі, крові,  грунті, фекаліях.

забороняється:  Завозити  живих свиней  та  продуктів  свинарства  на  територію  області  без  відома  ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ.

ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ:  ЯКЩО  У  ВАС ЗАХВОРІЛА  ЧИ  ЗАГИНУЛА  СВИНЯ  НЕГАЙНО  ПОВІДОМТЕ  СПЕЦІАЛІСТА  ВЕТЕРИНАРНОЇ  МЕДИЦИНИ,  ЯКИЙ  ОБСЛУГОВУЄ  ДАНУ  ТЕРИТОРІЮ

тел. 43-61-81,   ел. пошта –   melitopolvet@ukr.net