Привітання з прийдешнім Миколаєм

День святого Миколая— це день святкування та вшануванняпам’яті Святого Миколая у католиків та православних. За традицією, цієї ночі діти Миколаяотримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, яке здійснює  святийМиколай і вчаться в святого бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, хто подорожує, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів.

Ось і сьогодні, 17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, начальник служби у справах дітей Тетяна Сергєєва та начальник відділу освіти та культури Людмила Шляхтіна від Новенської сільської ради привітали з прийдешнім святом та вручили солодкі подарунки й фрукти дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають та виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, а також які виховуються в дитячому будинку сімейного типу.