Визначено переможців  Місячника безпеки життєдіяльності

Протягом листопада-грудня 2021 року у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Новенської сільської ради відбувся Місячник безпеки життєдіяльності, метою якого є закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення навчального предмета «Основи здоров'я» та відпрацювання дій дітей у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж. У рамках Місячника учні  та вихованці мали нагоду проявити свої здібності і таланти у різноманітних творчих конкурсах: конкурсі дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС  очима дітей» та «Обери життя», конкурсі малюнків та поробок за мотивами мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу» соціального партнеру ГК «Фокстрот», творчому конкурсі «Сам собі рятівник», конкурсі літературних творів на тему «Кращий пожежний – це я обережний?». За рішенням організаційного комітету кращими визнані роботи Вадима Завадського, Єлизавети Рудакової, Костянтина Бурдіна, а також колективу учнів 5-6 класів з Мордвинівської гімназії, Кіри Марченко з Фруктівського ліцею, Аміни Фастовець та Мілани Грицай із ЗДО «Черешенька».

Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог,

радісних подій і творчих здобутків!