Космос очима дітей Новенської громади

17 грудня 2021 року підведено підсумки І етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії». Конкурс проводиться щороку з метою пошуку обдарованої молоді, яка цікавиться різними аспектами вивчення космосу, захоплюється космічною історією, філософією, мистецтвом, прагне розкрити свої творчі здібності, підвищити рівень знань у сфері природничих і гуманітарних наук. Цього року на розгляд журі учні закладів загальної середньої освіти Новенської сільської ради представили 21 роботу в номінаціях «Декоративно-прикладне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Комп'ютерна графіка», «Література, журналістика». Юні митці продемонстрували у своїх витворах неординарне бачення Космосу, вир фантазії та погляд на проблеми Всесвіту. Кращі роботи, які вразили журі ідеєю, образністю та технікою виконання, рекомендовані до участі в обласному етапі, який відбудеться протягом січня–лютого 2022 року на базі Запорізького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані».

Бажаємо нашим юним талантам успіхів та перемоги!