У Новенській громаді відбулося свято фізичної культури

17 грудня 2021 року у Фруктівському ліцеї проведено І етап обласної учнівської олімпіади з предмета «Фізична культура» серед учнів закладів загальної середньої освіти Новенської сільської ради. Змагалися 6 юних спортсменів: 3 дівчат та 3 юнаків, які гідно продемонстрували свої можливості, здібності та вміння. Учасники олімпіади вкотре довели, що тільки завдяки своїй завзятості, працьовитості і прагненню досягти бажаної мети можна здобути омріяну перемогу.

Щирі вітання переможцям і призерам олімпіади, які цього року стали взірцем сили, краси і дисциплінованості:

І місце – Дмитро Балухтін, Наталія Гура (Фруктівський ліцей, вчитель Віктор Купаєв);

ІІ місце – Богдан Байрак, Юлія Ковальова (Фруктівський ліцей, вчитель Віктор Купаєв);

ІІІ місце – Яна та Ярослав Божко (Данило-Іванівська гімназія, вчитель Андрій Єременко).

Бажаємо нових яскравих звершень і злетів у майбутніх змаганнях! Окрема шана та вдячність наставникам – Віктору Купаєву та Андрію Єременку, які повсякденною та відданою працею запалюють юні таланти, відкривають їм дорогу у велике життя, передають свою мудрість

та досвід.