Інвестиційний портал

  • 5893

Для підвищення позитивних тенденцій та зрушень у процесі залучення іноземних інвестицій в економіку Запорізької області оновлено та вдосконалено інвестиційний портал Запорізької області (http://investment.zoda.gov.ua), що містить постійно поновлювальну інформацію двома мовами (українська та англійська) та є зручним у користуванні.
Інвестиційний портал Запорізької області містить усю необхідну інформацію та зворотній зв'язок:
— для іноземних інвесторів (інвестиційні проєкти, регіональні виставки, земельні ресурси області, інформацію про Агенцію регіонального розвитку Запорізької області, інвестиційний паспорт області та територіальних громад, експертне оцінювання інвестиційного середовища Запорізької області);
— для власників бізнесу (додати власний інвестиційний проєкт, комерційну пропозицію, перелік нормативно-правових актів у сфері інвестиційної діяльності, закордоні виставки, пропозиції іноземних підприємств щодо співробітництва).
З метою залучення й ефективного співробітництва вітчизняних та іноземних інвестицій, сприяння ефективній взаємодії між інвесторами та державними органами влади можливо оновити або розмістити нові інвестиційні проєкти підприємств регіону та вільні земельні ділянки (Greenfield та Brownfield) до 28 лютого 2022 року на інвестиційному порталі Запорізької області (http://investment.zoda.gov.ua/login) через особистий кабінет. В особистому кабінеті можна ознайомитися з алгоритмом додавання проєктів.
Контактна інформація Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької обласної державної адміністрації: тел.(061) 239 01 53; факс (061) 224 65 69; e-mail: uzez@zoda.gov.ua. 

Фото без опису

Корисні посилання