Новенська громада продовжує піклуватися про своїх учнів

З початком повномаштабної війни школярі втратили не лише щасливе дитинство, а й можливість повноцінно навчатися! З метою забезпечення безпекової складової навчального процесу, заклади освіти перейшли на дистанційну форму навчання, проте наявність гаджетів для «відвідування» онлайн-уроків мають далеко не всі школярі.

Новенська громада продовжує піклуватися про своїх учнів, які навчаються у Фруктівському ліцеї, забезпечивши ноутбуками, оснащеними всім необхідним, щоб зробити освітній процес сучасним, зручним та ефективним, завдяки співпраці ЮНІСЕФ з Міністерством освіти і науки України!

Так, на цьому тижні новий пристрій отримала учениця Фруктівського ліцею Новенської СР, який дає можливість не переривати навчальний процес та весь час бути на зв'язку з вчителями.

Зараз, як ніколи, важливо, щоб кожна дитина Новенської громади змогла відновити своє навчання та мати рівні шанси на розвиток!