Благодійний фонд «Право на захист» проводить дослідження з метою виявлення потреб дітей, яким завдано фізичну шкоду здоров’ю внаслідок воєнних дій

  • 38

Фото без опису

Запрошуємо жителів громади долучитись до дослідження, яке проводить Благодійний фонд «Право на захист»  з метою виявлення потреб дітей, яким завдано фізичну шкоду здоров’ю внаслідок воєнних дій збройних конфліктів, військової агресії Російської Федерації проти України.

Ваші відповіді допоможуть БФ “Право на захист”  напрацювати рекомендації щодо вдосконалення існуючих механізмів захисту та підтримки дітей, які фізично постраждали внаслідок воєнних дій. Адже станом на сьогодні такі механізми є недієвими чи взагалі відсутні. Також висновки, сформульовані за результатами опитування, ми надішлемо до відповідних органів державної влади для їх врахування з метою покращення стану захисту та підтримки постраждалих дітей.

Для аналізу БФ «Право на захист» використовуватиме лише знеособлені та узагальнені дані, а зв'язок між наданими відповідями та особою конкретного респондента не буде можливо простежити. Жодні персональні дані не передаватимуться третім особам, а результати опитування аналізуватимуться анонімно та використовуватимуться з урахуванням вимог конфіденційності.

Посилання на гугл-форму: https://cutt.ly/gws55ExZ 

(посилання на гугл-форму також доступне за QR-кодом).

Фото без опису

Корисні посилання