25 березня в Україні відзначають День СБУ

25 березня 1992 Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Службу безпеки України». З 2001 року відповідно до Указу Президента України №193/2001 у цей день відзначається День служби безпеки України.

Місія СБУ – безпека України та захист її громадян. Серед ключових напрямів діяльності Служби безпеки України: контррозвідка, захист національної державності, боротьба з тероризмом, захист інформаційної безпеки, охорона державної таємниці.
Фахівці СБУ пліч-о-пліч із Збройними Силами України відбивають атаки, викривають зрадників і нищать ворога, звільняють українську землю від агресора.

З впевненістю можемо сказати, що ми – в надійних руках. Ми захоплюємось вашою мужністю, незламністю і безстрашністю, радіємо кожному успіху і усі разом мріємо про великий день нашої ПЕРЕМОГИ! СБУ стоїть на варті свободи та незалежності України!

Слава Україні!