Триває евакуація мешканців прифронтових громад

  • 30

Фото без опису

❗️Триває евакуація мешканців прифронтових громад. Цим займається обласна влада спільно з БО "Координаційний Гуманітарний Центр".

Про це розповів голова Запорізької ОВА Іван Федоров під час брифінгу. 

"Ми допомагаємо не лише виїхати з небезпечних територій, а й забезпечуємо людей житлом, надаємо гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу, для того щоб наші жителі змогли адаптуватись до нових умов та відчували себе у безпеці. Все безкоштовно" - наголосив посадовець. 

Голова облдержадміністрації закликав людей виїжджати з прифронтових громад, аби убезпечити себе та своїх близьких. Для громадян, які прийняли рішення евакуюватись цілодобово працює єдиний номер гарячої лінії 0800339291. Дзвінки безкоштовні.

❗️Також мешканці Запорізької області, які постраждали від бойових дій можуть безкоштовно виїхати до Львова і Хмельницького . 

Як зазначили у Мінінтеграції, збір та реєстрація на евакуацію відбуваються щоденно о 07:00 на вокзалі станції Запоріжжя-1. Поїзд рушає о 09:50.

«Для цього забезпечено евакуаційний вагон потяга №128 Запоріжжя – Львів. Щоб евакуюватися, необхідна також попередня реєстрація. Записатися можна, звернувшись на гарячу лінію Запорізької ОВА за номером: 0 800 503 508», – додають у міністерстві.

📌Про бажання евакуюватися можна повідомити на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48, уповноважений з питань ВПО - 0668136239.

Для повідомлень через месенджери WhatsApp/Telegram/Viber діє номер: (096) 078-84-33.

Корисні посилання