Працівники Новенської сільської військової адміністрації та Новенської сільської ради долучилися до обласної акції «Подаруємо Великдень захисникам!»

З метою допомоги нашим захисникам та захисницям у цей нелегкий для всіх нас час, створення атмосфери великого й світлого свята та аби наші військові навіть вдалині від рідного дому відчули підтримку українського народу працівники Новенської сільської військової адміністрації та Новенської сільської ради долучилися до обласної акції «Подаруємо Великдень захисникам!»

2 травня 2024 року нашим захисникам і захисницям були передані Великодні смаколики, засоби гігієни та шкарпетки, щоб хоч на секунду змогли згадати аромат й атмосферу родинного тепла і відчути нашу підтримку.

Сподіваємося, що ми змогли подарувати захисникам приємні емоції Великодніх свят.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦