17 Вересня, 2020 р., 09:04
Зі святом ! Витримки, наснаги та гарту! Поменше тривожних викликів, побільше гарних новин!
10 Вересня, 2020 р., 14:19
Шановні мешканці Новенської ОТГ!
09 Вересня, 2020 р., 12:57
 Сьогодні Новенська ОТГ отримала нового велосипеда від команди ПРООН з відновлення та розбудови миру  в Україні, який з величезною користю будуть використовувати соціальні працівники  для надання послуг найвразливішим верствам населення. Відтак,  відвідати своїх підопічних, привезти їм  продукти харчування, медикаменти, пенсію, або ж просто навідати родину, яка опинилася в складних життєвих обставинах  стане  швидше, що дозволить якісніше  та вчасніше надавати соціальні послуги за місцем проживання, адже зона обслуговування підопічних інколи досягає більше 3-4 кілометрів. Така увага і турбота про належні умови праці додасть сили, наснаги і завзяття соціальним працівникам, яким щодня треба поспішати на допомогу !
03 Вересня, 2020 р., 11:53
Головне управління Пенсійного фонду України інформує
02 Вересня, 2020 р., 10:48
Сьогодні з метою відзначення 75-ої річниці закінчення Другої світової війни голова Мелітопольської РДА Володимир Цап та голова Новенської ОТГ Валентин Бутенко вшанували всіх загиблих в роки Великої вітчизняної війни хвилиною мовчання та покладанням квітів на братську могилу в селищі Нове Мелітопольського району Запорізької області.
19 Серпня, 2020 р., 09:06
13 Серпня, 2020 р., 13:54