Новенська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

Дата: від до Скинути
30 Грудня, 2021 р., 08:29
Посилання на відео конкурсної комісії  у відборі Директора ліцею-
24 Грудня, 2021 р., 10:29
Сьогодні ранковий брифінг щодо ситуації із захворюваністю на  коронавірус вже традиційно  провів  директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.
20 Грудня, 2021 р., 14:07
Особлива категорія дітей Новенської ТГ- діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування отримали від Новенської сільської ради під "ялинку" особливого подарунка-подорож до Запорізького державного цирку на виставу-Новорічні дива. Програма була дуже насиченою-повітряні гімнасти, акробати, еквілібристи, жонглери, дресировані тварини та клоуни, нікого не лишили байдужими, а солодкі подарунки лише закріпили враження!
17 Грудня, 2021 р., 21:05
День святого Миколая— це день святкування та вшануванняпам’яті Святого Миколая у католиків та православних. За традицією, цієї ночі діти Миколаяотримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, яке здійснює  святийМиколай і вчаться в святого бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, хто подорожує, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів.
17 Грудня, 2021 р., 11:40
Увага! Запорізький обласний центр з метереології попереджає про погіршення погодних умов!
17 Грудня, 2021 р., 10:17
16 грудня 2021 року Новенський сільський голова Валентин БУТЕНКО та начальник відділу освіти та культури Новенської сільської ради Людмила ШЛЯХТІНА провели ознайомлення кандидата на посаду директора Фруктівського ліцею Новенської сільської ради КОВАЛЬ Ірину із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу. Ірина Валеріївна розповіла про себе та заходи, які планує втілити в закладі освіти, у разі перемоги в конкурсі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора