24 Липня, 2020 р., 13:30
До уваги керівників сільськогосподарських підприємств! У зв’язку із пожежною безпекою забороняється спалювання стерні та післяжнивних залишків на земельних ділянках, які перебувають у Вашому користуванні. Задля попередження випадкового займання та переходу вогню на сусідні території рекомендовано зробити оборювання території , що знаходиться в користуванні.
24 Липня, 2020 р., 12:43
Шановні мешканці ОТГ ! Сьогодні біля повороту на село Данило- Іванівка палала лісосмуга, яка зайнялася внаслідок підпалу стерні на прилегому полі. Завдяки оперативним діям робітників ДСНС та небайдужим громадянам, які їх викликали, пожежу швидко вдалося вгамувати. Звертаємося до Вас з величезним проханням- дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не створюйте ситуацій, які можуть викликати пожежі. Пам'ятайте, пожежа дуже швидко виходить з під контролю та завдає непоправних наслідків. Будьте пильними та відповідальними, бережіть себе та навколишнє середовище!
22 Липня, 2020 р., 09:06
В країні триває карантин,  та не дивлячись на це в Новенській ОТГ продовжуються роботи з благоустрою населених пунктів. Так, напередодні, було проведено ремонт дорожнього покриття в селі Ромашки Фруктівського старостинського округу, а вчора – завершено ремонт дорожнього покриття по вул. Мічуріна та вул. Молодіжна селища Нове .
13 Липня, 2020 р., 08:35
В п’ятницю, в рамках проекту  «Створення системи  швидкого реагування та надання ефективної комплексної допомоги постраждалим від домашнього  насильства та насильства за ознакою статі» ГО «Взаємодія»  було проведено  тренінг для координаторів заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. У ході тренінгу  представників новостворених ОТГ  було ознайомлено з поняттями домашнього насильства та насильства за ознаками статі, законодавчою базою, з координацією взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання насильству на національному , регіональному та місцевому рівнях, координацією надання комплексної допомоги у випадку насильства з високим, середнім та низьким рівнем ризику повторного вчинення.
07 Липня, 2020 р., 13:35
В четвер, 09.07.2020 року,  о 10.00 годині в приміщенні Новенського сільського клубу відбудеться засідання чергової чесії
07 Липня, 2020 р., 13:20
Нещодавно закінчився проект "Підвищення громадської та особистої безпеки серед молоді в Бердянському та Мелітопольському районах Запорізької області" в якому завдяки ЗОБФ ''Посмішка дитини'' приймали участь молодь та вчителі Новенської ОТГ. В результаті плідної роботи було створено ініціативну групу, яка складається з дівчат, хлопців, педагогів, соціальних працівників, представниць сільської ради. Результатом роботи цієї групи стала розробка основних рекомендацій щодо боротьби з гендерної зумовленим насильством, запобігання та протидії такому насиллю, також було озвучено низку інших рекомендацій щодо загального покращення громадської, освітньої та інфраструктури розвитку, необхідності створення платформи для молоді, де б вона мала змогу збиратися та вирішувати важливі питання. Завдяки активній праці всі учасники отримали від ЗОБФ ''Посмішка дитини'' пам'ятні подарунки,а школи- канцелярські набори та флешки. Впевнені, що все, над чим працювали і що обговорювали з планів перетвориться на реальність!
01 Липня, 2020 р., 09:28
До уваги! За даними Запорізького обласного центру з гідрометеорології вдень 01 липня на території Запорізької області очікуються грози, місцями град, шквали15-20 м/с. Рівень небезпеки –I-жовтий.
25 Червня, 2020 р., 16:40
24.06. 2020 року в приміщенні Новенської  сільської бібліотеки відбулася зустріч з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі з представниками ГО «Взаємодія» в рамках реалізації проекту «Створення системи швидкого реагування та надання ефективної комплексної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі на рівні ОТГ Запорізької області». Спеціалістам ОТГ, представникам закладів освіти та медицини, дільничним офіцерам Мелітопольського відділу поліції  ГУНП  в Запорізькій області були надані методичні рекомендації щодо  комплексного виявлення, документування та реагування на факти домашнього насильства, представлено інструменти вирішення конфліктних ситуацій, подаровано методичну літературу та запропоновано подальший супровід ОТГ в реалізації даної програми.