01 Червня, 2020 р., 07:52
1 червня світ відзначає День захисту дітей, який має на меті привернути увагу до захисту їхніх прав. У 2020 році День захисту дітей припадає на понеділок, 1 червня. Його святкують щороку, починаючи із 1998-го. У цей день варто вкотре нагадати, що саме ми, дорослі, відповідаємо за добробут та щастя своїх чад, тому турбота про них і захист їхніх прав є нашим головним обов'язком.
29 Травня, 2020 р., 09:06
До уваги відвідувачів Мелітопольського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області
28 Травня, 2020 р., 14:05
Цього року Новенська ОТГ, а точніше її ініціативна група вперше брала  участь у конкурсі міні- ініціатив, який було оголошено  програмою ООН із відновлення та розбудови миру для протидії поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)  та здобули  перемогу. Не дивлячись на те, що аплікаційна форма цього конкурсу була дуже простою  у  людей , які ніколи не зтикалися з проектним менеджментом  та зовсім не мали досвіду впровадження таких ініціатив, запитань та труднощів виникло чимало. Та у них все вийшло!  Проект Новенської ініціативної групи називався «Stop Covid»  та був направлений на запобігання розповсюдженню гострої респіраторної інфекції COVID-19 шляхом зовнішньої дезинфекції будівель загального користування Новенської ОТГ. В рамках проекту було  придбано мотооприскувачі та захисний одяг для проведення таких процедур. Тож якщо раптом  в своєму населеному пункті ви побачите людей у захичних костюмах – не  лякайтесь!  Просто це значить те, що нам пощастило жити у свідомій громаді, активні мешканці якої заздалегідь подбали про нашу безпеку та можливість протидіяти всесвітній пандемії на місцевому рівні.
27 Травня, 2020 р., 13:06
Про порядок отримання  громадянами, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресної грошової допомоги за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на відповідні цілі.
27 Травня, 2020 р., 12:40
Україна починається з тебе. З твого подвір’я. Твоєї вулиці. Твого села. Якщо ти хочеш жити в гарному місці, якщо ти хочеш дихати свіжим повітрям, відпочивати з дітьми у гарному  парку – починай діяти! Під таким гаслом мешканці села Данило-Іванівка продовжують роботи з благоустрою свого рідного населеного пункту. Так в нещодавно створеному парку завдяки місцевим активістам з’явилася алея з висаджених ірисів жовтого та блакитного  кольору, які будуть символізувати прапор України та й просто радувати око місцевих мешканців та гостей. Тож для покращення життя в своїй громаді іноді потрібно просто мати бажання щось змінити, не боятися відповідальності, нічого не від кого не чекати, а проявляти ініціативу та діяти. Окрему подяку висловлюємо депутатці Денисенко Ользі Андріївні за проявлену ініціативу та  втілення її в життя. Так тримати!
21 Травня, 2020 р., 08:01
З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНО ???????? Одягайте вишиванку - долі оберіг. Красу і гордість української родини. В ній шепіт жита й батьківській поріг. Вона душа квітуча України...
21 Травня, 2020 р., 07:53
УРЯД УХВАЛИВ РІШЕННЯ ПРО ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ З 22 ТРАВНЯ
19 Травня, 2020 р., 10:51
Сьогодні Україна святкує День сімейного лікаря! Зі святом вас, сімейні лікарі! Нехай Ваша складна і важлива праця приносить задоволення. Нехай ваші пацієнти виходять з ваших кабінетів з усмішкою і почуттям вдячності, а все хороше, зроблене з душею нехай повертається до вас сторицею! Міцного здоров'я вам, оптимізму, затишку у ваших родинах, миру і Божого благословення на всі добрі справи!
15 Травня, 2020 р., 13:30
Щодо можливості оформлення допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої та другої групи платників єдиного податку, в електронному вигляді