15 Травня, 2020 р., 08:09
Свято української вишиванки вдома
14 Травня, 2020 р., 13:33
Травневе підвищення пенсій відбулось у понад 410 тисяч пенсіонерів Запорізької області
13 Травня, 2020 р., 13:57
Останнім часом  в Україні значно погіршилася епізоотична ситуація зі сказу. Випадки серед домашніх тварин досить часто трапляються через недбалість власників, які забувають про щеплення. Таким чином, наражається на небезпеку і людина. Будьте пильними та відповідальними, вчасно робіть щеплення своїм домашнім улюбленцям.
08 Травня, 2020 р., 08:05
Шановні мешканці Новенської ОТГ! 9 травня ми відзначаємо 75-у річницю Великої Перемоги. Це гарна, знакова нагода знову звернутися серцем до подій, що знаменували собою весну врятованого людства та мирне його майбутнє, долучитися до подвигу тих, хто  виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу. У зв'язку із карантинними обмеженнями, 8 та 9 травня жодного офіційного заходу в населених пунктах Новенської ОТГ не заплановано. Рекомендуємо дотримуватися усіх карантинних вимог під час травневих свят. Бережіть себе та своїх рідних!
08 Травня, 2020 р., 07:38
ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ           Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» запроваджено допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої та другої групи платників податків єдиного податку, і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця. Така допомога надаватиметься на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп (для дітей віком до 6-ти років -1779 грн, для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2218 гривень).
07 Травня, 2020 р., 09:41
ЗАТВЕРДЖЕНО  постановою Кабінету Міністрів України  від 22 квітня 2020 р. № 306
30 Квітня, 2020 р., 13:56
Шановні мешканці Новенської ОТГ! Наближаються травневі свята та додаткові вихідні. Традиційно, виникає бажання влаштувати пікнік, зустрітися на природі з друзями. Але цьогоріч ці свята припадають на період карантинних заходів. Відкладіть зустрічі до безпечних часів, обмежтеся в пересуванні та перебуванні, без нагальної потреби, на вулицях міста. Давайте з відповідальністю відноситися до запобіжних заходів, дотримуючись яких, ми зможемо швидше повернутися до звичного життя! Бережіть себе та близьких і будьте здорові!!!
28 Квітня, 2020 р., 08:53
У проєкті змін, що підготовлений до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» (зі змінами), спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників,  у 2020 році не передбачена.